ISCAR Sürdürülebilirlik

Çevre ve
Üretim
ISCAR
da AR&GE
Sosyal
Sorumluluk
Teslimat ve
Etik Kuralları
Sustainability
Video

GREEIN Müşteri Hizmetleri Sunumu ve Etik Kurallar

Müşteri Hizmetleri
Çevrimiçi Alışveriş
Uygun Teslimat
Müşteri Bağlılığı
Sürdürülebilir
Paketler
Etik
standartlar
Çevresel
Sorumluluk
Hukuk ve
İç Standartlar
ISCAR sürdürülebilir müşteri hizmeti, şirketin iş süreçleriyle örtüşürken müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını belirlemek anlamına gelir. ISCAR, metal kesme takımlarının rekabetçi pazarında müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktadır.
HP-png
ISCAR'ın çevrimiçi alışveriş platformu hızlı, kolay ve doğrudandır. Web sitesi, dünyanın herhangi bir yerine hızlı bir şekilde teslim edilebilen binlerce ürünü filtrelemeyi ve taramayı sağlayan şirketin elektronik kataloğuna dayanmaktadır. Müşteriler, e-ticaret sistemine giriş yaparak, daha az harcamayı teşvik ederken, ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirilmiş indirimler ve ürünler elde edebilirler.
ISCAR, gelişmiş stok yönetimi ve teslimat optimizasyonunu sağlamak için merkezi depo hizmetlerinden yararlanır. Avrupa, Kuzey Amerika ve Doğu Asya'daki merkezi lojistik merkezler işleri iyileştiriyor, çevresel etkiyi azaltıyor ve tedarik zincirlerinin müşteriler için daha çevreci ve daha uygun maliyetli olmasını sağlıyor.
5
Şirket, kısa vadede müşteri sadakatini artırmayı ve uzun vadede müşteri sadakati ile çevreye daha duyarlı bir gelecek sağlamayı hedefliyor. Sürdürülebilirlik, bir markanın kültürünün bir parçası olduğunda bir ayrım noktası, temel bir değer haline gelir ve müşterilerin markayı algılama biçimi üzerinde büyük bir etkisi olur.
ISCAR'ın sürdürülebilir paketleri, kurumsal markaların taşıyıcılarıdır. Oluklu mukavva ve diğer kağıt bazlı ambalaj türleri çevre dostudur, sürdürülebilirdir ve çeşitli ISCAR ürünlerini paketlemek için kullanılır. Aletleri ve ekleri paketlemek için polietilen ve polipropilen plastik ambalajlar kullanılır. Teknik olarak bu plastikler geri dönüştürülebilir ve yeniden kullanım için dönüştürülebilir..
Sürdürülebilir müşteri hizmetinin bir parçası olarak ISCAR, sürekli sosyal olarak sorumlu olmaya çalışmaktadır. Uyum programımız, iş uygulamalarında yüksek etik standartlar ve yasal uygunluk tarafından yönlendirilir. Uyum, yasaların ihlaline veya "şirket iç düzenlemelerine" tolerans göstermeyen gerçek bir davranış kurallarını belirtir. 
iStock_000014116937Large - Edited
9
ISCAR kısa süre önce - şirketin çevresel etkisini en aza indirmek amacıyla kuruluşun çevresel sorumluluğa yaklaşımını ele almak için yöneticiler, çalışanlar ve müşterilerle birlikte çalışacak bir Sürdürülebilirlik Baş Sorumlusu (CSO) atadı.
The Company requires the highest standards of professional and ethical conduct from its employees and third parties. The Company’s employees and third parties must follow such policies and standards as outlined in the Company’s Code of Conduct (“Code”).
The Company appointed a Compliance Officer, who is responsible for the implementation of the Code throughout the entire business of the Company
tr_TRTurkish