• TECHKNOW
 • TECHKNOW

  Resize
  Dock/Undock
  NEW FAQ ADDED
  X

  Metal İşleme Yeniliklerinde Lider

  Yenilik, ISCAR'ı bugünkü büyük metal işleme şirketi haline getirdi. Ancak metal işleme inovasyonu, araştırma ve geliştirmeye tam bir bağlılık olmadan mümkün olmazdı ve ISCAR, toplam kaynaklarının yaklaşık %6'sını Ar-Ge faaliyetlerine ayırıyor. ISCAR'da yaratıcılık bir yaşam biçimidir.


  Her yeni ürün bir mühendisin zihninde bir fikir olarak başlar. Görüntü, bilgisayar destekli bir tasarım/işleme (CAD/CAM) programına girilir. Bir prototip üretilir ve kapsamlı analizlerden geçer. Tekrarlanan iyileştirmeler, analizler ve testler, istenen sonuçlara ulaşılana kadar devam eder. Ancak bu kapsamlı geliştirme ve test sürecinden sonra yeni fikir, prototip aşamasından üretim için geliştirmeye geçebilir.


  ISCAR yenilikleri, yeni metal işleme ürünleriyle sınırlı değildir. Daha verimli ve uygun maliyetli üretim prosedürleri ve süreçleri sürekli olarak test edilmekte, değerlendirilmekte ve uygulanmaktadır. Bilgisayarlaşma, veri akışı, kalite güvencesi, çalışan güvenliği ve çevre koruma konularındaki iyileştirmelerin tümü, ISCAR felsefesinin bir parçasıdır. ISCAR, gerçekten inovasyonun asla durmadığı bir şirkettir.

  © ISCAR LTD. Manufacturer of Metalworking Tools (Iscar.com) All Rights Reserved