ISCAR Sürdürülebilirlik

Çevre ve
Üretim
ISCAR
da AR&GE
Sosyal
Sorumluluk
Teslimat ve
Etik Kuralları
Sustainability
Video

GREEIN Sosyal Katılım

Çalışanlar
Eşitlik
Benzersiz Mimari
Sosyal Taahhüt
Hibrit ve Elektrikli Araçlar
Başarı
İŞCAR LTD. 50'den fazla ülkede 6.500'den fazla kişiyi istihdam etmektedir ve 130'dan fazla şirket ve 14.000'den fazla çalışanı içeren IMC Grubunun bir parçasıdır. Berkshire Hathaway Inc.'e ait olan IMC Grup, merkezi Omaha, Nebraska, ABD'de bulunan çok uluslu bir holding şirketidir.
Map-04
iStock_000014116937Large - Edited
ISCAR, güçlendirici bir ortam yaratırken farklı kültürleri takdir eder ve çalışanlarına büyümeleri ve profesyonel olarak mükemmelleşmeleri için eşit fırsatlar sunar. ISCAR'ın yüksek istihdam tutma oranı, 15 yıldan fazla bir ortalama görev süresini yansıtıyor.
ISCAR, çevre dostu performansı artırmak için bir çevre yönetim sisteminin gerekliliklerini belirleyen Uluslararası Standartlar ISO 14001'e bağlıdır. Şirket, temiz üretim süreçlerini sürdürmek için tüm üretim birimlerinde bu standardı taahhüt eder.
icons-08-03
ISCAR, sosyal taahhüdünü ticari faaliyetlerinden ayrılmaz görmektedir. Şirket bir bağış stratejisi uyguluyor ve tıbbi araştırmaları teşvik etmek için İsrail'deki Rambam Hastanesine katkıda bulunuyor. ISCAR ayrıca, şirket yönetimi tarafından başlatılan yapılandırılmış bir plana göre hayır kurumlarına ve kanser araştırmalarına bağışta bulunur. ISCAR'da kan bağışları düzenli olarak planlanmaktadır. ISCAR, engelli bireyleri işe alarak kültürel çeşitliliğini genişletir, yaratıcı çözümler geliştirir ve eşitliğe olan bağlılığını gösterir.
ISCAR, daha temiz bir çevre ve küresel ısınmayı azaltmayı amaçlar. Şirket, bağlılığını göstermek için yüzlerce hibrit ve elektrikli araç içeren geniş bir araç filosuna sahiptir. ISCAR'ın "çalışan tekerlekleri", çalışanlara işe gidiş geliş ulaşımında yardımcı olur. Şirket, günlük 2500'den fazla çalışanın işe ulaşımını sağlamak için geniş bir konforlu otobüs filosu işletiyor.
Şirketin merkezi, Batı Celile'de, Akdeniz seviyesinden 700 metre yükseklikte yer almaktadır. Çevre düzenlemesi ve yeşil bir çevrenin korunması ISCAR'da çok önemlidir. Bahçe çözümleri, doğa ve mimarinin nasıl uyum içinde çalıştığını açıkça göstermektedir.
MICRODENT CAMPUS5
tr_TRTurkish