ІСКАР Стабільність

Довкілля та
виробництво
Дослідження та
розробки в Іскар
Соціальна
активність
Обслуговування
Клієнтів та Кодекс Етики
Sustainability
Video

GREEIN Соціальна Активність

Співробітники
Паритет)
Унікальна архітектура
Соціальні
зобов'язання
Гібридні та електричні
транспортні засоби
Успіх
(Компанія ISCAR налічує понад 6 500 співробітників у більш ніж 50 країнах і входить до групи IMC, до якої входять понад 130 компаній та понад 14 000 співробітників. IMC Group належить Berkshire Hathaway Inc., є транснаціональною холдинговою компанією зі штаб-квартирою в м.Омаха, штат Небраска, США.)
Map-04
iStock_000014116937Large - Edited
(ISCAR цінує різноманітність культур, оскільки вони створюють сприятливе середовище, що надає рівні можливості для професійного зростання працівникам. Високий рівень збереження робочих місць ISCAR відображає середній стаж роботи більше 15 років.)
Іскар дотримується міжнародних стандартів ISO 14001, які визначають вимоги до систем екологічного менеджменту та підвищення екологічності. Компанія дотримується цього стандарту в усіх виробничих підрозділах та процесах.
icons-08-03
(Соціальна відповідальність ISCAR є невід'ємною частиною комерційної діяльності. Компанія практикує стратегію пожертвувань і робить свій внесок у лікарню Рамбам в Ізраїлі для просування медичних досліджень, робить пожертвування на благодійність та дослідження раку відповідно до структурованого плану, ініційованого керівництвом компанії. Здача крові регулярно проводиться у ISCAR. Наймаючи людей з обмеженими можливостями, ISCAR розширює свою культурну різноманітність, заохочує творчі рішення та демонструє свою прихильність до рівності.)
(ISCAR прагне зробити довкілля чистішим і зменшити глобальне потепління. Щоб продемонструвати свою відданість, компанія управляє великим парком автомобілів, що включає сотні гібридних та електричних автомобілів. ISCAR допомагають співробітникам діставатися до роботи і назад. Компанія має у своєму розпорядженні великий парк комфортабельних автобусів, що дозволяє щодня перевозити на роботу понад 2500 співробітників.)
(Штаб-квартира компанії розташована у Західній Галілеї, на висоті 700 метрів над рівнем Середземного моря. Ландшафтний дизайн та підтримка зеленого середовища мають важливе значення для ISCAR. Рішення для садівництва наочно ілюструють гармонію природи та архітектури.)
MICRODENT CAMPUS5
ukUkrainian