ІСКАР Стабільність

Довкілля та
виробництво
Дослідження та
розробки в Іскар
Соціальна
активність
Обслуговування
Клієнтів та Кодекс Етики
Sustainability
Video

Обслуговування Клієнтів та Кодекс Етики

Обслуговування
Клієнтів
Інтернет
магазин
Оптимізована
Доставка
Лояльність
Клієнтів
Екологічне
Пакування
Етичні
Стандарти
Екологічна
Стабільність
Закон і Внутрішні
Стандарти
Стабільне обслуговування клієнтів ISCAR означає визначення справжніх потреб клієнтів і збіг з бізнес-процесами компанії. ISCAR прагне задовольнити мінливі потреби клієнтів на конкурентному ринку металорізального інструменту.
HP-png
Платформа онлайн-покупок ISCAR працює швидко, легко та просто. Веб-сайт заснований на електронному каталозі компанії, який дозволяє фільтрувати та переглядати багато тисяч товарів, які можна швидко доставити в будь-яку точку світу. Увійшовши до електронної системи, клієнти можуть отримувати персональні знижки та продукти, що відповідають їх вимогам, при цьому менше витрачаючи.
ISCAR використовує центральні складські послуги для покращення управління запасами та оптимізації доставки. Централізовані логістичні центри в Європі, Північній Америці та Східній Азії покращують бізнес, знижують вплив на навколишнє середовище та забезпечують екологічність та рентабельність ланцюгів поставок для клієнтів.
5
Компанія прагне підвищити лояльність клієнтів у короткостроковій перспективі та забезпечити екологічно безпечне майбутнє у довгостроковій перспективі. Коли стійкість стає частиною культури бренду, вона стає характерною рисою, основною цінністю і має великий вплив на те, як клієнти сприймають бренд.
Екологічна упаковка ISCAR представляє корпоративний бренд. Гофрований картон та інші форми упаковки на паперовій основі є екологічно безпечними, стійкими та використовуються для пакування різних продуктів ISCAR. Для упаковки інструментів та пластин використовуються поліетиленові та поліпропіленові пластикові пакети. Технічно цей пластик може бути перероблений та перетворений для повторного використання.
ISCAR завжди прагне бути соціально відповідальною компанією. Наша програма відповідності відповідає високим етичним стандартам та дотриманню правових норм у діловій практиці. Це реальний кодекс поведінки, який не допускає порушення закону та внутрішніх правил компанії. 
iStock_000014116937Large - Edited
9
ISCAR нещодавно призначив головного директора із розвитку, який працюватиме з менеджерами, співробітниками та клієнтами, щоб переглянути підхід компанії до екологічної стабільності з метою мінімізувати вплив компанії на навколишнє середовище.
The Company requires the highest standards of professional and ethical conduct from its employees and third parties. The Company’s employees and third parties must follow such policies and standards as outlined in the Company’s Code of Conduct (“Code”).
The Company appointed a Compliance Officer, who is responsible for the implementation of the Code throughout the entire business of the Company
ukUkrainian