Moderní ISCAR

Životní prostředí
a výroba
Výzkum a vývoj ve
společnosti ISCAR
Výzkum a vývoj ve firmě ISCAR
Zákaznický servis,
dodání a etický kodex
Sustainability
Video

GREEIN Zákaznický servis, doručení a etický kodex

Zákaznický
servis
Online
prodej
Optimalizované doručení
Věrnost
zákazníků
Ekologické
balení
Etické
standardy
Odpovědnost za
životní prostředí
Právo a 
vnitřní normy
Udržitelný zákaznický servis ISCAR znamená identifikaci skutečných potřeb zákazníků při shodě s obchodními postupy společnosti. Společnost ISCAR si klade za cíl odpovědět na měnící se potřeby zákazníků na konkurenčním trhu s kovoobráběcími nástroji.
HP-png
Online prodej společnosti ISCAR je rychlý a snadný. Webové stránky jsou založeny na elektronickém katalogu, který umožňuje prohlížení a filtrování mnoha tisíc produktů, které lze rychle doručit na jakékoliv místo po celém světě. Přihlášením do systému online prodeje mohou zákazníci získat personalizované slevy a produkty přizpůsobené dle jejich požadavků a zároveň ušetřit.
ISCAR využívá služby centrálních skladů pro lepší řízení zásob a pro optimalizaci dodávek. Centralizovaná logistická centra v Evropě, Severní Americe a východní Asii zlepšují obchodování, snižují dopad na životní prostředí a zajišťují, že dodavatelské řetězce jsou pro zákazníky ekologičtější a nákladově efektivnější.
5
Společnost si klade za cíl zvýšit věrnost zákazníků v krátkodobém horizontu a zajistit budoucnost, která bude ještě více ohleduplná k životnímu prostředí s dlouhodobou věrností zákazníků. Když se udržitelnost stane součástí firemní kultury, stane se rozlišovacím bodem, základní hodnotou a má velký vliv na způsob, jak zákazníci značku vnímají.
Společnost ISCAR používá ekologická balení, která jsou opatřena firemní značkou. K balení různých produktů ISCAR se používá vlnitá lepenka a další druhy papírových obalů, které jsou udržitelné a přívětivé k životnímu prostředí. Nástroje a destičky se balí do polyetylenových a polypropylenových plastových obalů. Technicky lze tyto plasty recyklovat a přeměnit pro opětovné použití.
Jako součást udržitelného zákaznického servisu ISCAR průběžně usiluje o sociální odpovědnost. Náš program pro dodržování předpisů je řízen vysokými etickými standardy a právní shodou v obchodních praktikách. Program pro dodržování předpisů určuje skutečný kodex chování, který netoleruje porušování zákona ani vnitřních předpisů společnosti. 
iStock_000014116937Large - Edited
9
ISCAR v nedávné době – byl jmenován hlavní ředitel pro udržitelnost (CSO), který bude spolupracovat s manažery, zaměstnanci a zákazníky na řešení přístupu organizace k ekologické zodpovědnosti s cílem minimalizovat dopad společnosti na životní prostředí.
The Company requires the highest standards of professional and ethical conduct from its employees and third parties. The Company’s employees and third parties must follow such policies and standards as outlined in the Company’s Code of Conduct (“Code”).
The Company appointed a Compliance Officer, who is responsible for the implementation of the Code throughout the entire business of the Company
cs_CZCzech