ІСКАР Стабільність

Довкілля та
виробництво
Дослідження та
розробки в Іскар
Соціальна
активність
Обслуговування
Клієнтів та Кодекс Етики
Sustainability
Video

GREEIN Дослідження та розробки в Іскар

Інновації, дослідження
та розробки
Продуктивність
і ефективність
Цифрові
процеси
Економія
витрат
8
Інженери-дослідники Іскар зосереджені на екологічних інноваціях. Інвестиції компанії у дослідження та розробку підвищують продуктивність та ефективність, знижують витрати та вплив на навколишнє середовище.
Дослідження та розробки відіграють важливу роль у покращенні екологічних показників промисловості, є важливим елементом сталого розвитку. Іскар використовує відповідні ресурси для досягнення інновацій та конкурентних переваг.
6
Зусилля Іскар у галузі досліджень та розробок спрямовані на конкретні новітні технології та цифрові процеси, такі як адитивне виробництво та штучний інтелект, надають клієнтам передові інструменти та пластини для підвищення продуктивності та зниження витрат.
Ріжучі інструменти мають велике значення для підвищення стійкості. У той час як вартість ріжучих інструментів становить менше 4% вартості обробки, вони становлять до 40% загального часу простою верстатів та опосередковано впливають на 30% загальних витрат на обробку. В результаті, чим довговічніший і потужніший ріжучий інструмент, тим більше можна заощадити ресурсів та енергії.  
infographics
ukUkrainian