ІСКАР Стабільність

Довкілля та
виробництво
Дослідження та
розробки в Іскар
Соціальна
активність
Обслуговування
Клієнтів та Кодекс Етики
Sustainability
Video

GREEIN Довкілля та виробництво

Вплив на
навколишнє середовище

Переробка


Переробка
металів

Утилізація відходів
Матрікс
Економія витрат
Іскар є глобальною металообробною компанією, яка прагне досягти впливу на навколишнє середовище за допомогою відповідних програм покращення. 
Дбайливе ставлення до навколишнього середовища - довга та складна практика у штаб-квартирі Іскар та у багатьох її дочірніх компаніях по всьому світу. Компанія уважно стежить за своїм впливом на навколишнє середовище, зменшуючи фактори ризику, звертаючись до життєвих циклів продукції, починаючи з сировини та закінчуючи виробництвом, транспортуванням, упаковкою та керуванням після закінчення терміну служби. Іскар постійно покращує екологічні показники, щоб забезпечити послідовний та відповідальний підхід до навколишнього середовища.
TEFEN AERIAL 6_2019_ (18)
Іскар дотримується міжнародних стандартів ISO 14001, які визначають вимоги до систем екологічного менеджменту та підвищення екологічності. Компанія дотримується цього стандарту в усіх виробничих підрозділах та процесах.
icons-08-03
7
Політика в галузі довкілля, здоров'я та безпеки спрямована на захист здоров'я та безпеки працівників, а також на підтримку екологічних проблем поряд із просуванням відновлюваних джерел енергії, переробки та скорочення відходів. 
Вольфрам та кобальт є стратегічними металами, що використовуються для виготовлення пластин. Цементовані вольфрамові карбіди можуть повторно перероблятися. Іскар регулярно збирає металобрухт та карбід у своїх клієнтів, гарантуючи, що ці метали будуть перероблені. Найпростіший підхід до повторного використання – це шліфування використаних інструментів для відновлення або відновлення зношених інструментів. Збір твердосплавного брухту та шліфування зношених твердосплавних інструментів забезпечує більш чисте довкілля.
3
2
Утилізація відходів є високим пріоритетом компанії, коли збирання, переробка та розміщення відходів відбуваються щодня, щоб забезпечити їх належну обробку. Програма управління відходами включає моніторинг і контроль методів з використанням високотехнологічної спеціалізованої комп'ютерної системи в центральній диспетчерській компанії. 
ISCAR застосовує методи сталого виробництва, створюючи передові ріжучі інструменти та пластини за допомогою економічно обґрунтованих процесів, які зводять до мінімуму негативний вплив на навколишнє середовище, зберігаючи енергію та природні ресурси. Іскар сертифікований як ISO 45001, що відповідає правилам безпеки, так і ISO 50001, що відповідає питанням, пов'язаним з енергетикою.
ISO_icons-03
Сімейство автоматичних інструментів MATRIX (матрікс) на базі унікального програмного забезпечення ISCAR дає змогу знизити витрати, гарантувати продуктивність, оптимізувати рівень складських запасів, оптимізувати закупівлю, контролювати витрати на одиницю продукції та вибирати правильні інструменти для роботи, щоб забезпечити стійке виробництво.
MATRIX-GROUP2018_1
Стійке виробництво - рентабельне. Підвищуючи ефективність обладнання та процесів, компанія знизила споживання енергії, скоротила час виробництва, скоротила кількість відходів та використовує менше матеріалів, що забезпечує значну економію коштів для Іскар та її клієнтів.
ukUkrainian